Hidraulike Ag cilindër - Ningbo LD Machinery Co. Ltd

Hidraulike Ag cilindër

5 4 3 2 1

6

 

A nuk mund të papritur; Çmimi i tillë i ulët është e vërtetë siç e shihni. Ne kurrë nuk do të luaj për cilësinë. Të gjitha cilindra hidraulike tona janë prodhuar në ISO: 9001 standardeve, presioni-testuar & Carry Standard 2-vit garanci, dhe Door-to-Door shërbimet në dispozicion..

Për shkak të zhvillimit të teknologjisë elektronike, tani ju mund të na japin hetim online. Ne do t'ju përgjigjen në 5 orë, dhe nuk ka problem për diferencë kohore. Pasi të keni vendosur se çfarë lloj cilindra për të blerë, atëherë ne do të ju ofrojmë shërbime për derë më derë të anijeve brenda 20 ditëve.

Ne jemi prodhues të drejtpërdrejtë në Kinë me mbi 30 vjet histori. Ka një gamë të gjerë të madhësive lindi dhe goditje gjatësisë për të konsumatorëve për të zgjedhur, si dhe nga gjashtë llojet e cilindra hidraulike: ngjitur cilindër me clevis End, clevis-Thread End, Tube fund dhe Rod Fundi; Tie-Rod Cylinder me 2500PSI dhe 3000PSI. madhësive në dispozicion lindi variojnë nga 1.5 inç në 5 inç, Stoke gjatesite shkojnë nga 4 inç në 48 inç. Ne gjithashtu kemi aftësinë për të prodhuar NFPA dhe cilindra porosi për ata konsumatorë të cilët kanë kërkesa të veçanta.

WhatsApp Online Chat !