Хидрауличен цилиндар Ag - Ningbo LD Машини копродукции, Ltd

Хидрауличен цилиндар Ag

5 4 3 2 1

6

 

Не се изненадување; таква ниска цена е реално како што гледате. Ние никогаш нема да ви будала за квалитет. Сите наши хидраулични цилиндри се произведени според ISO: 9001 стандарди, притисок тестирани и ги Стандард 2-годишна гаранција, и врата-до-врата услуги на располагање..

Поради развојот на електронската технологија, сега можете да ни даде истрага онлајн. Ние ќе ви одговори во 5 часа, а не е проблем за временската разлика. Откако ќе одлучи што да купи вид на цилиндри, а потоа ние ќе ви ги обезбеди услугите за врата до врата испорака во рок од 20 дена.

Ние сме директни производителот во Кина со над 30 години историја. Има широк спектар на големини создаден и мозочен удар должини за клиентите да изберете, како и од шест типови на хидраулични цилиндри: Заварени цилиндар со Clevis Енд, Clevis-Тема Енд, цевка крајот и Род Крај; Тај-Род Волумен со 2500PSI и 3000PSI. Достапни големини создаден движат од 1,5 инчи до 5 инчи, Стоук должини се движат од 4 инчи на 48 инчи. Ние исто така имаат можност да се произведе NFPA и обичај цилиндри за оние корисници кои имаат посебни барања.

WhatsApp Online Chat !